1η αγωνιστική

 

Τετάρτη 3/6

16.00 - 17.00  Κουκλινός - Χαβαλένθια
17.00 - 18.00  BABY EARTH - Ταβέρνα Ζαμπία
18.00 - 19.00  PHYSICAL - Ανθοπωλείο Ονειράνθη
19.00 - 20.00  Ocean - Adele Beach
20.00 - 21.00  Πολυμηχανοι Παλμός - Netcafe
21.00 - 22.00  Livingroom - Barrio

 

2η αγωνιστική

 

Παρασκευή 5/6

16.00 - 17.00  Living room - Adele Beach

17.00 - 18.00  Οcean - Ταβέρνα Ζαμπία
18.00 - 19.00  Physical - Χαβαλένθια

19.00 - 20.00  Kουκλινός - Baby Earth

20.00 - 21.00  Barrio - Νet Cafe

21.00 - 22.00  Πολυμήχανοι Παλμός - Ανθοπωλείο Ονειράνθη

 

3η αγωνιστική

 

Τετάρτη 10/6

16.00 - 17.00  Living room-Ταβέρνα Ζαμπία

17.00 - 18.00  Kουκλινός-Physical

18.00 - 19.00  Πολυμήχανοι Παλμός-Χαβαλένθια

19.00 - 20.00  Barrio-Ανθοπωλείο Ονειράνθη

20.00 - 21.00  Οcean- Baby Earth

21.00 - 22.00  Νet Cafe-Adele Beach

 

4η αγωνιστική

 

Παρασκευή 12/6

16.00 - 17.00  Living room - Baby Earth

17.00 - 18.00  Νet Cafe - Ταβέρνα Ζαμπία

18.00 - 19.00  Πολυμήχανοι Παλμός - Physical

19.00 - 20.00  Kουκλινός - Οcean

20.00 - 21.00  Adele Beach - Ανθοπωλείο Ονειράνθη

21.00 - 22.00  Barrio - Χαβαλένθια

 

5η αγωνιστική

 

Δευτέρα 15/6

16.00 - 17.00  Ανθοπωλείο Ονειράνθη - Ταβέρνα Ζαμπία

17.00 - 18.00  Living room - Ocean

18.00 - 19.00  Barrio - Physical

19.00 - 20.00  Adele Beach - Χαβαλένθια

20.00 - 21.00  Kουκλινός - Πολυμήχανοι Παλμός

21.00 - 22.00  ΝetCafe - Baby Earth

 

6η αγωνιστική

 

Τετάρτη 17/6

16.00 - 17.00  Ταβέρνα Ζαμπία-Χαβαλένθια

17.00 - 18.00  Kουκλινός-Living room

18.00 - 19.00  Ανθοπωλείο Ονειράνθη-Baby Earth

19.00 - 20.00  Adele Beach-Physical

20.00 - 21.00  Barrio- Πολυμήχανοι Παλμός 

21.00 - 22.00  Νet Cafe-Οcean

 

7η αγωνιστική

 

Παρασκευή 19/6

16.00 - 17.00  Χαβαλένθια - Baby Earth

17.00 - 18.00  ΝetCafe - Living room

18.00 - 19.00  Ταβέρνα Ζαμπία - Physical

19.00 - 20.00  Adele Beach - Πολυμήχανοι Παλμός

20.00 - 21.00  Kουκλινός - Barrio

21.00 - 22.00  Ανθοπωλείο Ονειράνθη - Ocean 

 

8η αγωνιστική

 

Δευτέρα 22/6

16.00 - 17.00  Ανθοπωλείο Ονειράνθη - Living room

17.00 - 18.00  Kουκλινός - ΝetCafe

18.00 - 19.00  Baby Earth - Physical

19.00 - 20.00 Ταβέρνα Ζαμπία - Πολυμήχανοι Παλμός

20.00 - 21.00  Adele Beach - Barrio

21.00 - 22.00  Χαβαλένθια - Ocean

 

 

9η αγωνιστική

 

Τετάρτη 24/6

16.00 - 17.00  Χαβαλένθια -Living room

17.00 - 18.00  Ταβέρνα Ζαμπία - Barrio

18.00 - 19.00  Physical-Οcean

19.00 - 20.00  Kουκλινός-Adele Beach

20.00 - 21.00  Baby Earth - Πολυμήχανοι Παλμός

21.00 - 22.00  Ανθοπωλείο Ονειράνθη-Νet Cafe

  

 

10η αγωνιστική

 

Παρασκευή 26/6

16.00 - 17.00  Kουκλινός-Ανθοπωλείο Ονειράνθη

17.00 - 18.00  Ταβέρνα Ζαμπία-Adele Beach

18.00 - 19.00  Physical-Living room

19.00 - 20.00  Οcean- Πολυμήχανοι Παλμός

20.00 - 21.00  Baby Earth - Barrio

21.00 - 22.00  Χαβαλενθια-Νet Cafe

 

 

11η αγωνιστική

 

Δευτέρα 29/6 

16.00 - 17.00  Πολυμήχανοι Παλμός-Living room

17.00 - 18.00  Baby Earth -Adele Beach

18.00 - 19.00  Physical-Νet Cafe

19.00 - 20.00  Kουκλινός-Ταβέρνα Ζαμπία

20.00 - 21.00  Χαβαλένθια -Ανθοπωλείο Ονειράνθη

21.00 - 22.00  Οcean-Barrio

  

TΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

 

Τετάρτη 1/7 οκτάδα (1-8,2-7,3-6,4-5)

 

Τα ζευγαρια των προημιτελικων του 2ου Εργασιακού Beach Volley
Barrio-Κουκλινος 17:00 δυτικό γηπεδο
Ταβέρνα Ζάμπια-Net Cafe 17:00 ανατολικό γήπεδο
Ocean-Physical 18:00
Ανθοπωλείο Ονειρανθη-Χαβαλενθια 19:00

 

Πέμπτη 2/7 Ημιτελικοί

 

ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ


20:00 BARRIO - ΤΑΒΕΡΝΑ ΖΑΜΠΙΑ
21:15 ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ ΟΝΕΙΡΑΝΘΗ - OCEAN

 

Δευτέρα 06/7 Μικρός & Μεγάλος Τελικός

 

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 6 ΙΟΥΛΙΟΥ 21:00
BARRIO - OCEAN

 

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 6 ΙΟΥΛΙΟΥ 22:00
ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ ΟΝΕΙΡΑΝΘΗ - ΤΑΒΕΡΝΑ ΖΑΜΠΙΑ